Planet MGB-SX


SFP ALICI-VERİCİ MODÜL (SFP TRANSCEİVER)

Mini GBIC SX Module, DDM Supported

 355,69

ÜRÜN ADI SFP ALICI-VERİCİ MODÜL (SFP TRANSCEİVER)
ORJİNAL ÜRÜN KODU (P/N) MGB-SX
ÜRÜNÜN MARKASI PLANET WORKING
ÜRÜNÜN MODELİ MGB-SX

 

SFP TRANSCEİVER
İLETİM HIZI (GBİT/S) 1Gbps Fiber Çevirici
MAKSİMUM İLETİM MESAFESİ (METRE) Multi-Mode  (850nm), 550m
FİZİKSEL ÖZELLİKLER 0~60°C
DİĞER ÖZELLİKLER DDM, 1000Base-SX
Stok kodu: MGB-SX Kategoriler: Etiketler:

0 yorum yapılmış

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Planet MGB-SX”

Henüz yorum yapılmamış.